1 вересня. День знань

Свято Першого Дзвоника!!!

«ЗНОВ ЧАРІВНИЙ ДЗВОНИК НАС СКЛИКАЄ!»

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почавсь навчальний рік новий.

Ось і пролетіло літечко, як три коротких дні… З початком нової осені в наших календарях! З початком нового етапу в нашому житті! З новим навчальним роком!

А розпочався він у нашому закладі сьогодні, як завжди, зі святкової лінійки.

Зі словами вітання до всіх звернулися: голова Ліплявської сільської ради об’єднаної територіальної громади Сергій Валентинович Геращенко, начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Пꞌясецька Тетяна Василівна та представник НВ «Дніпровський» НВФ „ Урожай” Незамай Микола Іванович. І, звичайно ж, наші гості прийшли до нас з подарунками. Сергій Валентинович та Микола Іванович вручили нам грошові сертифікати, за що ми щиро вдячні.

Після святкової лінійки у всіх класах був проведений Перший урок «Україна в Раді Європи», потім пройшли квести для учнів 1-4 класів «Подорож Україною», 5-6 класів -«Подорожуючи Європою». Учні 7-8 класів взяли участь у літературно-музичному калейдоскопі «Видатні письменники та музиканти Європи», а у старших класах пройшов урок-консіліум «Цікаві факти про країни Європи». Завершився перший робочий день годиною класного керівника.

Всім нам вдалого старту, успішних результатів, здоров’я, терпіння, натхненя!