Олімпійський урок

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК!

Сьогодні за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту, депутата обласної ради Володимира Доманського у нашому закладі був проведений надзвичайно цікавий урок , не схожий на інші, ОЛІМПІЙСЬКИЙ! Провели його наші шановні гості, яким ми були надзвичайно раді: Борисов Дмитро – помічник депутата обласної ради Доманського Володимира , Урста Іван – відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області та Гнатенко Олександр – спеціаліст з організації спортивно-масових заходів.

Фізкультура та спорт відіграє важливу роль у нашому житті, адже «у здоровому тілі-здоровий дух» і ми це завжди пам’ятаємо. І сьогодні нам це довели наші гості, які своєю презентацією додали у «скриньку знань» наших учнів відомості про користь заняття спортом, історію та розвиток Олімпійських ігор та їх видів спорту, розповіли про видатних олімпійців України та Черкаської області.

Наприкінці заходу була проведена цікава вікторина. Хто уважно слухав презентацію і правильно відповідав на запитання, той отримав від наших гостей подарунки.

А ще наша шкільна бібліотека поповнилась цікавою спортивною літературою та плакатами, а спортивний зал- м’ячами для гри у футбол, волейбол та баскетбол.

Ми завжди раді гостям і безмежно вдячні їм за корисно, змістовно та чудово проведений час!

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!